Park Chopina

Nowe osiedle w Mysłowicach

Powrót do strony głównej

Aktualności

Dni otwarte II etapu inwestycji

Dni otwarte II etapu inwestycji W dniach 26-27 października miało miejsce uroczyste Otwarcie II Etapu Inwestycji Park Chopina-Budynku H. Zapraszamy do zobaczenia filmu oraz galerii.

Mikołajki w Parku Chopina

Mikołajki w Parku Chopina Zobacz galerię z Mikołajek w Parku Chopina.

Relacja z dni otwartych

Relacja z dni otwartych W ramach akcji DZIECIAKI NA SWOIM podczas DNI OTWARTYCH PARKU CHOPINA wielu klientów skorzystało z oferowanych przez nas rabatów. Dodatkowo zorganizowaliśmy specjalnie dla dzieci zabawy z klaunami i inne niespodzianki. Jako jedną z wielu atrakcji przygotowaliśmy pokaz akrobacji lotniczej.

Dni Otwarte 22-23 września - Akcja "Dzieciaki na swoim"

Dni otwarte 22-23 września, Akcja Dzieciaki na swoim W dniach 22 i 23 września w godzinach od 9:00 do 17:00 w ramach akcji „Dzieciaki na swoim” zapraszamy Państwa na DNI OTWARTE inwestycji Park Chopina. Celem organizacji tego wydarzenia jest prezentacja naszych lokali przyszłym mieszkańcom jaki i osobom zainteresowanym naszą inwestycją.

Relacja z FIVB Beach Volleyball Swatch World Tour Silesia Open

Siatkówka plażowa W dniach 24-26 kwietnia odbyła się sportowa rywalizacja w siatkówce plażowej w Mysłowicach. Niedzielną imprezę otwierał MECZ GWIAZDY KONTRA SILESIA VOLLEY, w którym brała udział reprezentacja Park Chopina.

więcej »

Nexx Developer sponsorem FIVB Beach Volleyball

Siatkówka plażowa W dniach 24-26 kwietnia Mysłowice już po raz piąty gościć będą plejadę wybitnych sportowców, bowiem odbędzie się jedna z najważniejszych imprez w siatkówce plażowej rozgrywanych w Polsce - FIVB Beach Volleyball Swatch World Tour Silesia Open.

więcej »

Targi Budowlane Silesia Building Expo 2012

Sibex Aktywnie uczestniczymy w najważniejszych wydarzeniach na rynku nieruchomości, podczas których z satysfakcją i dumą prezentujemy naszą ofertę.

więcej »

Wizualizacja mieszkania

Wizualizacja mieszkania F26 Przedstawiamy wizualizację mieszkania F26.

więcej »

Media o nas

Media o nas Inwestycja Park Chopina cieszy się dużym zainteresowaniem lokalnych mediów.

więcej »
Masz pytania? 0 801 801 781